Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Żegocino - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Żegocino

Żegocino,zachodniopomorskie

160 000 zł66,55 m² 2 404,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

235 000 zł18,17 m² 12 933,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż apartament o powierzchni 18,17 m2, położony w Darłówku - w odległości około 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To lokal, który daje coś więcej niż typowe mikro.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadmorska

Bobolin(Żegocino + 21 km)

242 000 zł22,02 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 6 mieszkań usługowych w Bobolinie - Nadmorska miejscowość blisko Uzdrowiska Dąbki! Oferujemy na sprzedaż 6 mieszkań usługowych w malowniczej miejscowości Bobolin, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Darłowo

Zachód,Darłowo(Żegocino + 20 km)

399 000 zł53,70 m² 7 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż oferuję słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, położone na 1. piętrze budynku w spokojnej części centrum Darłowa. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Sianów

Sianów(Żegocino + 17 km)

202 241 zł33,87 m² 5 971,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-8.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Darłowo(Żegocino + 20 km)

453 000 zł126,30 m² 3 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe 89 m2 z garażem - centrum Darłowa, ul. Żeromskiego 16 Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku w centrum Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,78 m² 8 350,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie z balkonem 47,78 m , Darłowo, ul. Wieniawskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w nadmorskiej miejscowości Darłowo!.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł76,84 m² 22 891,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy w sercu Darłowa uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi nieruchomościami znajdującymi się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo(Żegocino + 20 km)

339 000 zł37,85 m² 8 956,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! pilna sprzedaż! 0% prowizji! koszty biura ponosi sprzedający! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji nad polskim morzem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,70 m² 6 459,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa niezależne lokale w jednym mieszkaniu - 38,70 m2 + strych Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 38,70 m2, składająca się z dwóch funkcjonalnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Bukowo

Bukowo(Żegocino + 13 km)

249 900 zł80,63 m² 3 099,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żegocino

Żegocino,zachodniopomorskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 65m usytuowane na I piętrze W bloku cztero rodzinnym. W kuchni na podłodze terakota I glazura , W łazience terakota.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij