Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żegocino

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Żegocino

Żegocino,zachodniopomorskie

160 000 zł66,55 m² 2 404,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Bobolin

Bobolin(Żegocino + 21 km)

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Darłowo

Zachód,Darłowo(Żegocino + 20 km)

265 000 zł26,56 m² 9 977,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękna, funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 26,56 m2 położona na. III piętrze, okna wychodzą na podwórko przez co mieszkanie jest wolne od wielkomiejskiego szumu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kościernica

Kościernica(Żegocino + 17 km)

90 000 zł1 501 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów ? ? Na sprzedaż: działka nr 82/16 o powierzchni 0,1501 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szczeglino

Szczeglino(Żegocino + 19 km)

190 000 zł48,70 m² 3 901,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym bloku, usytuowanym w spokojnej, zielonej okolicy wiejskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Osieki(Żegocino + 25 km)

100 000 zł829 m² 120,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Osieki, gm. Sianów Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 63/6 położoną w miejscowości Osieki, gmina Sianów. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Pieńkowo(Żegocino + 24 km)

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowo - usługowa o powierzchni 1200 m2 w Pieńkowie, gmina Postomino - pełne uzbrojenie, dogodny dojazd. Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kłos(Żegocino + 22 km)

399 900 zł74,98 m² 5 333,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie w lesie, pod Koszalinem duża piwnica, balkon, ogródek i 2 garaże w cenie. Światłowód Mieszkanie na II, ostatnim piętrze, lokal o powierzchni 75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w centrum Darłowa, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Łąkowa

Sycewice(Żegocino + 24 km)

1 999 999 zł27 500 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Sycewice, przy ulicy Łąkowej o powierzchni 27 500m. Gmina wydała akcept koncepcji podziału nieruchomości na 16 działek. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Darłowo

Darłowo(Żegocino + 20 km)

2 000 000 zł4 056 m² 493,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 0, 4056 ha położonych w miejscowości Darłowo w odległości 200 m od Mariny. Nieruchomość objęta jest mpzp: -23.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żegocino

Żegocino,zachodniopomorskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 65m usytuowane na I piętrze W bloku cztero rodzinnym. W kuchni na podłodze terakota I glazura , W łazience terakota.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij