Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Żegocino – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Żegocino

Żegocino,zachodniopomorskie

160 000 zł66,55 m² 2 404,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Dąbki

Dąbki(Żegocino + 22 km)

1 294 650 zł79,19 m² 16 348,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w uzdrowisku Dąbki, tuż przy plaży. Dąbki to niewielka miejscowość wypoczynkowa koło Darłówka. Niezwykła bo bez wielkich hoteli, z czystymi szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,47 m² 7 242,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m , położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Letniskowa

Dąbki(Żegocino + 22 km)

619 000 zł33,32 m² 18 577,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament o powierzchni 33,32 m2 z balkonem 8,96 m2 Apartament w pełni wyposażony i wykończony. Cena obowiązuje do 11 maja 2026 Dąbki to kameralna nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł41,12 m² 9 484,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1401

Mieszkanie jak nowe, przy starym rynku miasta. Położone w wielorodzinnej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie i kamienica w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kępice

Kępice(Żegocino + 20 km)

310 000 zł60,60 m² 5 115,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 60,60 m , położony na 2 piętrze w kameralnym budynku w Kępicach. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rapackiego

Sławno(Żegocino + 11 km)

340 000 zł51,38 m² 6 617,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Wyjątkowa oferta! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! Charakterystyka mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Darłówko,Darłowo(Żegocino + 20 km)

260 000 zł60,20 m² 4 318,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż bezczynszowe, przytulne i funkcjonalne mieszkanie Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,2 mkw., położone na pierwszym piętrze w kameralnym domu wielorodzinnym (4 rodziny),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Rzyszczewo

Rzyszczewo(Żegocino + 7 km)

325 000 zł95 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w pięknej i spokojnej wsi Rzyszczewo, w powiecie sławieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Darłowo

Centrum,Darłowo(Żegocino + 20 km)

1 900 zł117,30 m² 16,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe o pow. 117,30m2 położone w Darłowie ul. Morska do wynajęcia. Rozkład pomieszczeń: - poziom 1 : salon o pow. 35,60m2 połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żegocino

Żegocino,zachodniopomorskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 65m usytuowane na I piętrze W bloku cztero rodzinnym. W kuchni na podłodze terakota I glazura , W łazience terakota.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij